پرپوزال تاثیر مشاوره تحصیلی بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

نقش مشاوره تحصیلی و برنامه مناسب با بهره گیری از اصول یادگیری و با توجه به نیازها و روحیات تنظیم می شود، و در حین اجرا نیز با بررسی ضعفها و خطاها به تکامل می رسد .البته مشاوره نوعی مهارت است که با تجربه و پشتکار قوت می یابد .مناسب تر این است که پیش از آشنایی با اصول مشاوره تحصیلی ، در باره اصول صحیح مطالعه و یادگیری اطلاعاتی به دست آورید. در مورد نقش مشاوره و تاثیر آن  بر پیشرفت تحصیلی و خود کارآمدی تحقیقات زیادی صورت گرفته است . این پرپوزال شامل بخش های زیر می باشد: بيان مساله اهمیت و ضروت پزوهش پیشینه پژوهش: اهداف پژوهش: فرضیه های پژوهش : روش شناسی الف: نوع روش تحقيق: ب: روش گردآوري اطلاعات   پ: ابزار گرد آوري اطلاعات   د- جامعه آماری، روش نمونه گیری، حجم نمونه و روش محاسبه ت: روش تجزيه و تحليل اطلاعات: منابع  این تحقیق با فرمت word  و در 13 صفحه ارائه شده است.

توجه: این پرپوزال بصورت نمونه و منحصر به فرد تهیه گردیده است و در هیچ دانشگاهی ارائه نشده است و جهت ارائه در کلاس روش تحقیق مناسب می باشد. 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
porpozal_tasir-moshavere-bar-karamadi_2047924_2143.zip597.8k

پرپوزال تأثير مشاوره گروهي بر سازگاري دانش‌آموزان

زندگي را مي‌توان عبارت از سلسله جرياناتي دانست كه در طي آنها تعادل انسان به هم خورده و سپس برقرار مي‌گردد. اين جريانات را كه با بوجود آمدن احتياجي شروع شده و انسان پس از انجام فعاليت‌هايي به برطرف كردن آنها اقدام مي‌كند، سازگاري مي‌نامند. البته نيازهاي انسان در همه موارد، به آساني برطرف نمي‌گردد و در اكثر مواقع بايد انسان نحوة‌ فعاليت‌هاي خود را تغيير دهد تا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان